آیا از روش‌های ایجاد انگیزه در نوجوانان آگاهی دارید؟ وقتی والدین از خودشان می‌پرسند «چگونه به نوجوانم انگیزه بدهم» معمولا این معنی را دارد که چگونه می‌توانم کاری کنم که نوجوانم آن چه را که من می‌خواهم انجام دهد یا چکار کنم که او در زندگی تعادل داشته باشد. نوجوانی دوره بسیار حساسی است که خود والدین هم آن را به اشکال متفاوتی تجربه کرده‌اند. انگیزه در نوجوانان از اهمیت بسیاری برخوردار است و قسمت عمده‌ای از تصمیمات آن‌ها را شکل می‌دهد. بنابراین ایجاد انگیزه در نوجوان یا پیشگیری از ناامیدی و بی انگیزگی، نیازمند صبوری و دقت عمل والدین است. هر قدم اشتباه ممکن است در بی انگیزه‌تر شدن نوجوان موثر باشد. در این مطلب به اصول و راه‌های ایجاد انگیزه در نوجوانان می‌پردازیم.

برای دریافت مشاوره در زمینه افزایش انگیزه در نوجوانان می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید. 

منبع : راه های ایجاد انگیزه در نوجوانان

هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی انگیزه ,ایجاد ,زندگی ,نوجوانان ,والدین ,نوجوان ,انگیزه در ,ایجاد انگیزه ,در نوجوانان ,کنم که ,هنر زندگیمنبع

خستگی مزمن | نشانه ها، علل و درمان سندروم خستگی مزمن

افسردگی مالیخولیایی | نشانه ها ، نحوه تشخیص و درمان افسردگی ملانکولیک

مبارزه با بیماری سرطان | چگونه با بیماری سرطان مبارزه کنیم؟

افسرده خویی | نشانه ها، علل و درمان اختلال افسرده خویی

تفاوت افسرده خویی با افسردگی | افسرده خویی را با اختلال افسردگی اشتباه نگیرید

مبانی موفقیت | قبل حرکت موفقیت را بشناسید

موفقیت در زندگی | کلید و راه های موفقیت در زندگی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

Dastar دانلود اهنگ جدید شهروندي بزرگترين سايت سرگرمي و تفريحي بهترین سایت خرید لوازم یدکی جرثقیل با قیمت مناسب بخش ویدئو نرم افزار برنامه های پولی کافه بازار بهترین لوازم یدکی لودر پروانه سازی غفاریان 345